- Odevy

Saténová blúzka s priehľadnými rukávmi a lukom na chrbte

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie zvnútra v režime „syntetický“.

Description:

„Ak chcete vytvoriť večerný luk, dokončite blúzku s lakonickými čiernymi nohavicami s vysokým vzostupom a pásom, Náušnice s dlhými krištáľovými príveskami a šnurovacie členkové topánky. Na párty s priateľmi kombinujte blúzku s voľne strihanými koženými šortkami a vysokými topánkami vo vojenskom štýle.“

Blúzka od dizajnérov je ideálna pre špeciálnu príležitosť. Model je vyrobený zo svietiaceho saténu a doplnený trendovými priehľadnými krajkovými rukávmi. Chanel, Dolce & Gabbana, Prada a Christian Dior preukázali podobné detaily oblečenia na jarných a letných výstavách. Vybavený rez s dôrazom na pás zdôrazňuje ženskú siluetu. Pomocou pások viazaných na zadnej strane vo forme luku alebo uzla môžete nastaviť dokonalé prispôsobenie na obrázku.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Transparentné detaily oblečenia-SS ‚ 20 catwalk trend od Chanel, Dolce & Gabbana a Prada show;
  • Univerzálna čierna farba;
  • Vybavený strih S dôrazom na pás zdôrazňuje siluetu;
  • Pomocou pások môžete nastaviť perfektné prispôsobenie na obrázku.

Ako súčasť: 100% terylén je odolný, nezmršťovateľný materiál, ktorý dokonale zachováva farbu a tvar.