- Odevy

Saténová blúzka s vôňou v štýle súčasných 80. rokov

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie zvnútra v režime „syntetický“.

Description:

„Použite blúzku na vytvorenie obrazu vo večernom štýle-doplňte ho o výškové nohavice, špicaté členkové topánky s trendovou vložkou Python a prízvukovými náušnicami. V kancelárii s voľným oblečením noste blúzku v tandeme s sukňou ceruzky, nízkymi semišovými nohavicami a kontrastnou bundou v štýle“power dressing“.

Blúzka zo saténu textílie podobné modely v súčasnom štýle 80. rokov. TOPTOP STUDIO dizajnéri pridali extra dlhé rukávy s široké manžety, napodobňovanie vôňa a širokú anglický golier, vďaka ktorej blúzka je možné nosiť aj na firemné akcie. Model je vyrobený v tlmenej amarantovo-ružovej farbe, ktorá je perfektne kombinovaná s neutrálnymi a jasnými odtieňmi. Voľný strih blúzky, je vhodný pre akýkoľvek typ postavy.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Cut s vôňou efektom-FW ‚ 19 mólo trend z prehliadok Chloé, Max Mara, Saint Laurent a Ermanno Scervino;
  • Anglický golier vám umožní nosiť blúzku na kancelárske a obchodné akcie;
  • Široké manžety s perličkovými gombíkmi;
  • Voľná blúzka sa hodí na akúkoľvek postavu;
  • V-krk vizuálne tiahne siluetu.

Ako súčasť: 100% terylén je odolný, nezmršťovateľný materiál, ktorý dokonale zachováva svoj tvar a farbu.

Na veľkosti modelu XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.