- Odevy

Šortky s vysokým pásom z lesklých flitrov

Materiál:

Odolný, odolný proti opotrebovaniu, dobre zachovaný materiál. Tkaniny vyrobené z vlákien sú odolné voči UV žiareniu a dobre zachovávajú farbu. Polyesterové oblečenie sa veľmi ľahko stará, pretože táto tkanina je odolná voči nečistotám, po umytí sa neťahá a nehýbe sa. Táto tkanina prakticky neprechádza vlhkosťou, čo z nej robí ideálny materiál na šitie zimného a demi-sezónneho vrchného oblečenia. Vzhľadom na skutočnosť, že polyester má také dôležité vlastnosti, aktívne ho používajú svetové módne domy, ako sú: Balenciaga, Maison Margiela, Off-White a Vetements.

Tkanina: 100% polyester.

Odporúčania pre starostlivosť:

Materiály vytvorené na základe zmesi rôznych vlákien s polyesterom sú nenáročné na starostlivosť. Existuje niekoľko podmienok, ktoré pomôžu rozšíriť ideálny stav vecí: Odporúčame, aby ste sa pozorne pozreli na štítok vši, pretože niektoré položky vyžadujú umývanie rúk. Najčastejšie polyesterové oblečenie dokonale toleruje pranie v práčke pri teplote + 40⁰C. pridajte tkaninový kondicionér, aby bola tkanina mäkká a príjemná na dotyk. Výrobky vyrobené z takýchto textílií nepotrebujú starostlivé žehlenie, po umytí ich pretrepte a zaveste ich do sucha.

Description:

„Keď idete na párty, noste šortky s blúzkou, topánky s vysokým podpätkom a masívne žlté kovové náušnice. Ďalšou možnosťou-tieto šortky „zriedia“ celkom-čierne z roláka a predĺženej bundy. Nosíme ich s podpätkami alebo hrubými topánkami.“

Ak chcete vytvoriť banálny, ale expresívny luk na párty, odporúčame opustiť bežné šaty a urobiť luk s lesklými šortkami. Stačí pridať model šumivých flitrov, aby bol obraz veľkolepý. Šortky s vysokým pásom upozornia na nohy a zvýraznia siluetu. Naši stylisti poznamenávajú, že tieto šortky dokonale zapadnú do každého večerného šatníka.

Údaje:

  • Kapsula Vianočná kolekcia;
  • High fit opticky predlžuje nohy;
  • Tvarovo štýl kladie dôraz na postavu;
  • Rezané vrecká;
  • Dekor s šumivými flitrami;
  • 100% polyester-odolný, odolný proti opotrebovaniu, dobre konzervačný materiál.

Na veľkosti modelu XS, parametre 83/64/90, výška 176 cm.